Kontakt: 695 080 550
(94) 342 18 60
Nr rachunku: 78 1020 3150 0000 3902 0053 5039

Kancelaria

Jako adwokat prowadzę Kancelarię Adwokacką w Koszalinie oraz Filię Kancelarii Adwokackiej w Parczewie od 2008 r. W ramach swojej praktyki oferuję pomoc w zakresie kompleksowej obsługi prawnej, zajmując się doradztwem prawnym oraz zastępstwem adwokackim w trakcie czynności procesowych. Świadczę profesjonalne i kompleksowe usługi prawne na rzecz osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych, obejmujące udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii prawnych, przygotowywanie pism procesowych, reprezentację przed sądami, urzędami i innymi instytucjami, rozstrzyganie sporów w drodze negocjacji i mediacji, a także stałą opiekę prawną.

Potrzeby Klientów są priorytetem w mojej pracy. Zawsze dopasowuję się do indywidualnych okoliczności dotyczących każdego z nich. Celem mojej współpracy z Klientami jest szukanie dla nich najkorzystniejszych rozwiązań prawnych, zarówno na etapie przedsądowym jak i sądowym. Temu służy moje dotychczasowe doświadczenie oraz znajomość języków obcych, zasad ekonomii i podstaw mediacji. Zlecone zadania wykonuję uczciwie i sumiennie. Zawsze rzetelnie informuję Klienta o swoim stanowisku, oceniając szanse osiągnięcia celu oraz związane z tym ryzyko prawne.

Prowadzona przeze mnie Kancelaria i jej Filia jest firmą nowoczesną, dynamiczną i pracującą według europejskich standardów obsługi.

Kancelaria ma swoją filię w Parczewie, lecz swoim zasięgiem działania obejmuje także okoliczne miejscowości, w szczególności Parczew, Lublin, Radzyń Podlaski, Białą Podlaskę, Lubartów, Włodawę, Łuków oraz Siedlce. Poza tym Kancelaria współpracuje z adwokatami z innych województw, co umożliwia skuteczne prowadzenie spraw Klientów w całej Polsce.

Zachęcam do kontaktu osobistego bądź telefonicznego celem bliższego zapoznania się z ofertą naszej Kancelarii. Z  przyjemnością odpowiem na Państwa pytania.

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek:
9:00 - 16:00


Uprzejmie proszę o wcześniejsze telefoniczne uzgadnianie terminu spotkania z adwokatem.

Kontakt

Adwokat Paweł Mirski
telefon:
tel. kancelaria:
e-mail:
695 080 550
(94) 342 18 60
adwokatmirski@op.pl