dr Barbara Mirska

powrót

radca prawny dr Barbara Mirska

Jako adwokat wykonujący zawód radcy prawnego, doktor nauk prawnych i wykładowca uczelni wyższych jest gwarantem sukcesu procesowego swoich Klientów. Doświadczenie jako pełnomocnik procesowy zdobywa od 2010 r., aplikacja adwokacka w latach 2010-2013 przy ORA w Lublinie. Cechy wyróżniające to zacięcie naukowe nie pozwalające bazować tylko na rozwiązaniach oczywistych oraz umiejętność tłumaczenia prawa Klientom.
Absolwentka WPiA UMCS w Lublinie, przez 10 lat związana z macierzystą uczelnią, gdzie prowadziła zajęcia z zakresu prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych, prawa urzędniczego, w tym w języku angielskim. Tytuł doktora nauk prawnych obroniła w 2015 roku, promotor dr hab. prof. Teresy Liszcz. Aktualnie adiunkt w GWSH Filia w Koszalinie. Autorka publikacji o charakterze naukowym, jak i publicystycznym. Prelegent konferencji naukowych, wykładowca szkoleń dla samorządowców i odbywających służbę przygotowawczą w urzędach.
Specjalizuje się w prawie pracy, z sukcesami reprezentując Klientów w sprawach zadośćuczynień w prawie pracy, odwołań od wypowiedzenia i dyscyplinarek, wypadków przy pracy, mobbingu, nadliczbówek, zwolnień grupowych, ustaleń stosunku pracy na terenie całego kraju, także przed Sądem Najwyższym. Obsługuje Klientów indywidualnych, jak również pracodawców o strukturze korporacyjnej.
Prowadzi butikową Kancelarię Radcy Prawnego. W Kancelarii Mirski i Współpracownicy zajmuje się także sprawami rodzinnymi, w tym rozwodami i sprawami administracyjnymi.
Mama Zosi i Adasia, muzyk (studia wokalistyki jazzowej na UMCS w Lublinie), żeglarka.

KONTAKT:
tel. 609 369 330
kancelariamirska@op.pl