O Kancelarii

powrót

Oferujemy doradztwo prawne w szerokim zakresie

Jesteśmy młodym, dynamicznym, rozwijającym się zespołem świadczącym kompleksowe usługi w zakresie wszystkich zagadnień mających wpływ na sferę prawną osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych.

Nasz zespół to doświadczeni radcowie prawni i adwokaci. Współpracujemy ze specjalistami w różnych dziedzinach m.in. biegłymi rewidentami, biegłymi lekarzami, kancelariami notarialnymi i komorniczymi. Stale poszerzamy szeregi naszego zespołu stawiając na dynamiczny rozwój.

DLACZEGO MY?

Obecnie naszą pierwszoplanową specjalizacją jest prowadzenie spraw przeciwko bankom, w szczególności dotyczących kredytów indeksowanych i denominowanych do waluty obcej. Mamy na swoim koncie ponad sto korzystnych wyroków. Wpływamy na kształtowanie się linii orzeczniczej reprezentując frankowiczów od 2018 r. Wspieramy naszych Klientów na każdym etapie walki z bankami, w tym po uprawomocnieniu się wyroku, co niekiedy przysparza więcej trudności, niż wygranie procesu. Składamy wnioski o zawieszenie spłaty rat na czas trwania postępowania. Wygrywamy sprawy, których inne kancelarie bały się przyjąć. Posiadamy ogromną wiedzę praktyczną i merytoryczną. Nasi Klienci otrzymują indywidualne i kompleksowe podejście do sprawy. Reprezentujemy także przedsiębiorców.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Przede wszystkim jakość świadczonych usług. Pozostajemy w kontakcie z naszymi Klientami w każdym stadium postępowania oraz po jego zakończeniu. Zawsze wspieramy ich fachowym doradztwem i przygotowujemy do rozprawy sądowej. Oferujemy przejrzyste warunki współpracy – bez ukrytych kosztów i dodatkowych opłat. W sprawach frankowych nasze wynagrodzenie zależy głównie od wyniku procesu, dlatego zawsze walczymy, żeby wygrać. Działamy szybko i efektywnie. Przyjmujemy sprawy z całej Polski.

JAK PRACUJEMY?

W ramach świadczonych usług dokonujemy bezpłatnej analizy umowy kredytu. Współpracujemy ze specjalistami z zakresu analizy finansowej, ekonomii, księgowości oraz biegłymi z innych specjalizacji, a także komornikami efektywnie odzyskującymi należności od banków. Przemawia za nami skuteczność, doświadczenie oraz ogromna wiedza na temat działania banków zdobyta w trakcie dotychczasowej praktyki.

CO GWARANTUJEMY?

Skuteczność. Brak ukrytych kosztów. Realną ocenę sytuacji prawnej. Każdy z Klientów – bez względu na rodzaj i zakres problemu prawnego – zostaje z poczuciem, że zapewniono mu profesjonalną obsługę i rzetelnie, możliwie w najszybszym czasie, wykonaną usługę na jego rzecz.