Paweł Mirski

powrót

adwokat Paweł Mirski

Z wykształcenia prokurator, z pasji adwokat i mediator. Absolwent WPiA UMCS w Lublinie, aplikacja prokuratorska w latach 2005-2008 w Lublinie. Własną praktykę adwokacką prowadzi od 2008 r. Początkowo obejmowała ona zasięgiem Lubelszczyznę, od kilku lat – teren całego kraju, głównie na skutek obsługi prawnej ofiar wypadków komunikacyjnych, które z pełnym zaufaniem powierzają mu prowadzenie spraw o zadośćuczynienia, renty i odszkodowania. Wiedza zdobyta na aplikacji prokuratorskiej, opierająca się na znajomości zasad postępowania przy wypadkach komunikacyjnych, błędach medycznych, niesłusznych aresztowaniach, mechanizmów kryminalistyki, przekuła podejmowane przez niego czynności prawne na zwycięskie wyniki postępowań także w Wielkiej Brytanii i Niemczech.
Wyróżnia go przedsiębiorczość i komunikatywność. Te cechy w połączeniu z wybitną merytoryką i pieczołowicie zdobywanym doświadczeniem zadecydowały o sukcesie prowadzonej przez niego Kancelarii Adwokackiej. Bierze sprawy w swoje ręce, nie boi się wyzwań i w otwarty sposób układa kontakty z Klientami, prowadząc ich do sukcesu. Miarą tego sukcesu jest dla niego dążenie do najkorzystniejszego rozwiązania prawnego, nie tylko tego oczywistego. Zawsze rzetelnie informuje Klienta o swoim stanowisku, oceniając szanse osiągnięcia celu oraz związane z tym ryzyko prawne.
Stale dostosowuje się do wymagań rynku przeobrażając zarówno formę działania, jak i przestrzeń zainteresowań. Sprzed 10 lat prekursor w dochodzeniu zadośćuczynień za śmierć osoby bliskiej, obecnie postępowań w sprawach frankowych, zwrotu dotacji dla przedszkoli prywatnych czy też subwencji dla gmin na Pomorzu Środkowym.
Dynamiczny i kreatywny, zarażający energią do działania tworzy ciekawe miejsce pracy dla zatrudnianych i współpracujących z nim prawników. Większość jego wychowanków pozostaje we współpracy z prowadzoną przez niego Kancelarią.
Zapalony sportowiec, odnoszący sukcesy w piłce nożnej (3-krotny mistrz Polski Prawników), snowboardzie, żeglarstwie i kitesurfingu. Zaangażowany w działania integracyjne środowiska adwokackiego w przestrzeni sportowej. Marzy o triathlonie.
Lider.

KONTAKT:
tel. 695 080 550
adwokatmirski@op.pl