Barbara Kuzdra

powrót

radca prawny Barbara Kuzdra

Z Kancelarią związana od 2013 roku. Specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie cywilnym, gospodarczym, bankowym, medycznym i budowlanym. Posiada szczególne doświadczenie w zakresie procedury cywilnej i strategii sądowej. Z sukcesem reprezentowała klientów kancelarii w licznych i skomplikowanych postępowaniach sądowych.
Przez wiele lat prowadziła kompleksową obsługę prawną klientów korporacyjnych oraz podmiotów prywatnych.
Posiada duże doświadczenie w sprawach odszkodowawczych, w tym dotyczących błędów medycznych, a ponadto w sprawach przeciwko podmiotom sektora finansowego, w szczególności przeciwko bankom. Prowadziła również skomplikowane sprawy jednostek samorządu terytorialnego przeciwko Skarbowi Państwa. Jest autorką licznych opinii prawnych, umów i kontraktów.
Ukończyła studia prawnicze oraz studia na kierunku europeistyka na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Zdała egzamin adwokacki i została wpisana na Listę Adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Koszalinie, a w 2017 roku na Listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Koszalinie.
Włada językiem angielskim.
Wolne chwile poświęca podróżom, twórczości ceramicznej i dobrej literaturze, w szczególności literaturze faktu, fantastyczno-naukowej oraz o tematyce futurologicznej.

KONTAKT:
tel. 664 489 896
kuzdra.barbara@gmail.com